O nas

Strona NaszaBulgaria.pl została stworzona przez grupę ludzi zafascynowanych Bułgarią, jej kulturą, historią, potencjałem turystycznym i inwestycyjnym. Będziemy na niej publikowali materiały naszego autorstwa takie jak: przewodniki, artykuły, kalendarze wydarzeń, wiadomości, aktualności i analizy dotyczące Bułgarii.

Bułgarię znamy bardzo dobrze. Większość z nas spędziła w tym kraju po kilkanaście miesięcy, a rekordzista mieszkał w Bułgarii prawie 2 lata. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę, którą teraz chcemy się podzielić z innymi, ponieważ Bułgaria to kraj fascynujący i zaskakujący. Polacy bardzo często nie dostrzegają tego zwiedzając go bardzo powierzchownie i oglądając tylko to, co przewodnicy im pokazują. A pokazują zazwyczaj to na czym najlepiej zarabiają z tytułu prowizji…

Chcemy pokazać, że Bułgaria to nie tylko Słoneczny Brzeg i Nessebar, który, chociaż piękny, został naszym zdaniem zupełnie zepsuty przez setki straganów z tandetnymi pamiątkami. Pragniemy pokierować polskich turystów, aby odkryli mniej znane miejsca takie jak choćby „Kamienny Las” pod Warną, niesamowity pomnik w Szumenie czy fantastyczne bułgarskie góry posiadające doskonałą infrastrukturę do uprawiania narciarstwa i innych sportów zimowych.

Mamy nadzieję, że publikowane na tej stronie informacje pomogą polskim turystom odkryć PRAWDZIWĄ BUŁGARIĘ!

Zapraszamy do lektury i częstego odwiedzania naszej strony!

Dodaj komentarz